Завантаження Події

Перша Меморіальна лекція Ігоря Скочиляса

Понеділок, 5 Квітня 2021

16:30

5 квітня 2021 р. Блаженної пам’яті Ігорю Скочилясу мало б виповнитися 54 роки. Після Його передчасного відходу у грудні 2020 р. започатковуємо меморіальні академічні заходи для пошанування та продовження його численних наукових ініціатив.

Перша Меморіальна лекція Ігоря Скочиляса відбудеться 5 квітня та розпочнеться о 16:30.

“Київська унійна митрополія (1596-1795) перед традицією та викликами сучасності”.

Доповідач: Анджей Ґіль, багатолітній друг і дуже добрий приятель, співавтор декількох наукових монографій, професор Люблінського католицького університету імені Івана Павла ІІ.

Модератор: д-р Андрій Ясіновський, декан Гуманітарного факультету Українського католицького університету.

Організатори: Центр релігійної культури імені Ігоря Скочиляса та навчально-дослідницька програма УКУ “Київське християнство”.

Для долучення до онлайн події потрібно зареєструватися за посиланням.